مزایای ثبت آگهی در اینجا

tik منتو سایتی است محتوا محور و دارای مقالات بسیار مفیدی در زمینه های خدمات مانند نظافت منزل و تخلیه چاه و لوله بازکنی و جوشکاری و ... می باشد و مثل سایت های تبلیغاتی دیگر صرفا پر از آگهی نیست. بنابراین کاربران و طرفداران زیادی دارد و کاربران زیادی برای خواندن مطالب دیدن تصاویر - ویدئوها و ...به سایت ما مراجعه می کنند.

با ما پیشرفت کنید

tik منتو در شبکه های اجتماعی مختلف دارای حساب فعال و پر بازدید است و مطالب و تبلیغات آن هم در اکثر شبکه های اجتماعی به نمایش در می آید.

tik منتو در مهمترین کلمات مربوط به خدمات نظیر تخلیه چاه , لوله بازکنی , جوشکاری سیار , نقاشی ساختمان , نظافت منزل و ... دارای بهترین رتبه ها در گوگل است و عموما در صفحه اول گوگل قراردارد .

tik همچنین در بخش شهرها با جستجوی نام شهر به همراه کلمات خدمات در اکثر کلمات رتبه 1 است.برای مثال اگر جستجو کنید جوشکاری سیار در خرم آباد یا تخلیه چاه در هرمزگان یا لوله بازکنی در شهرکرد و یا ... اولین سایتی که در گوگل باز می شود سایت منتو سرویس است.

بنابراین هرکسی دنبال خدمات منزل در شهر شما باشد با اولین سایتی که روبرو می شود سایت منتو است.و اگر شما تبلیغ خودتان را در این صفحه ثبت کرده باشید تمام افرادی که در اینترنت دنبال خدمات منزل هستند را به خود جذب کرده اید.

تبلیغاتی که ما تا حالا برای مراکز مختلف ثبت کردیم برای آنها بازدهی بسیار بالایی داشته اند.

 

ویژگی ها و امکاناتی که منتو برای این آگهی در اختیار شما قرار می دهد.


تیک امکان درج تصویر برای لینک
تیک امکان درج لینک و آدرس سایت شما
تیک امکان درج آدرس با نقشه
تیک امکان درج اکانت های شما در شبکه های اجتماعی
تیک امکان درج اطلاعات تماس
تیک امکان درج نظر برای تبلیغ شما توسط دیگران
تیک درج نمونه کارها و پروژه های شما
تیک درج مفصل توضیحات کاری شما - رزومه کاری و خدماتی که ارائه می دهید.

  ثبت رایگان آگهی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایت های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت