تخلیه چاه,لوله بازکنی,جوشکاری,نقاشی ساختمان,نظافت منزل در رشت,گیلان

شرکت خدماتی پیمان پاک گیل

شرکت خدماتی پیمان پاک گیل

شرکت پیمان پاک گیل به شماره ثبت 17456 عضو انجمن صنفی کارفرمایان شرکت های خدماتی ارائه دهنده کلیه امور نظافتی و فنی در شهر رشت.

ارایه خدمات نظافت منزل,راه پله,پارکینگ,نظافت اماکن عمومی,نظافت مدارس و مجموع آپارتمان ها به صورت کنتراتی,نظافت منبع آب,شستشوی فرش وموکت,اعزام نیروی مجرب جهت پذیرایی تالار و مجالس,راننده خانواده نگهداری و مراقبت از کودک,مربی کودک,نگهداری از سالمند,همراه بیمار,آبدارچی,نگهبانی,پخش تراکت به صورت هدفمند و تخصصی,خدمات فنی,تامین نیروی انسانی شرکت ها و سایر امور خدماتی با کادری مجرب,مطمئن و توانا همراه با عقد قرارداد به صورت روزانه,هفتگی,ماهانه در خدمت شما همشهریان محترم می باشد.

شماره های تماس : 33543028--33519428--09118456373--09118456374

خدمات منزل در رشت

خدمات منزل در رشت

منتو سرویس بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که مقالات و محتوای تخصصی در موضوعات تخلیه چاه,لوله بازکنی,جوشکاری سیار,نقاشی ساختمان,نظافت منزل و.... ارائه می کند.

در این بخش ما می خواهیم مراکز خدمات منزل در استان گیلان و شهرهای رشت, آستارا, لاهیجان, تالش, بندر انزلی, رودبار و شهرهای دیگر در این استان را معرفی نماییم.

مراکز خدمات منزل می توانند نام و مشخصات خود را برای ما بفرستند تا در این صفحه درج کنیم.از آنجایی که این صفحه در گوگل رتبه بسیار خوبی دارد و هر کس در گوگل مراکز خدمات منزل در رشت را جستجو کند با این صفحه مواجه می شود.برای درج مشخصات خود در اینجا با شماره های ثبت شده در تبلیغات تماس بگیرید.

کلمات کلیدی : تخلیه چاه در گیلان , لوله بازکنی در گیلان , جوشکاری سیار در گیلان , نقاشی ساختمان در گیلان , نظافت منزل در گیلان , تخلیه چاه در رشت , لوله بازکنی در رشت , جوشکاری سیار در رشت , نقاشی ساختمان در رشت , نظافت منزل در رشت تخلیه چاه , لوله بازکنی , جوشکاری سیار , نقاشی ساختمان , نظافت منزل

کلمات کلیدی : تخلیه چاه در گیلان , لوله بازکنی در گیلان , جوشکاری سیار در گیلان , نقاشی ساختمان در گیلان , نظافت منزل در گیلان , تخلیه چاه در رشت , لوله بازکنی در رشت , جوشکاری سیار در رشت , نقاشی ساختمان در رشت , نظافت منزل در رشت , تخلیه چاه , لوله بازکنی , جوشکاری سیار , نقاشی ساختمان , نظافت منزل

زیر مجموعه ها

سایت های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت